بنر

قوانین عضویت و خرید

1) جهت خرید باید در سایت ثبت نام کرده باشید. عضویت درسایت رایگان می باشد.

2) تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت را دارند.

3) کاربر برای عضویت در سایت موظف است اطلاعات شخصی و واقعی خود را وارد نماید. این اطلاعات تنها راه ارتباطی ما با شماست و در صورت برنده شدن در قرعه کشی ها، احراز هویت انجام میگیرد.

4) پس از اتمام عملیات خرید امکان انصراف از خرید امکان پذیر نمی باشد لذا در خرید خود دقت نمایید و پس از اطمینان کامل خرید خود را نهایی کنید.

5) در صورتی که مهلت تعیین شده جهت استفاده از کوپن تخفیف پایان یابد و خریدار در این مدت به مرکز مربوطه مراجعه ننماید کوپن باطل شده و قابل تمدید نیست. لذا حتما تا قبل از پایان زمان استفاده، از کوپن خود لذت ببرید.

6) خریدار موظف است تمام شرایط مربوط به تخفیف مورد نظر را مطالعه و نکات درج شده در آگهی را رعایت نماید. در بعضی موارد باید حتما قبل از مراجعه به مرکز مربوطه هماهنگی های لازم انجام شود و یا وقت قبلی گرفته شود. در صورت عدم رعایت شرایط فوق و متعاقب آن، خدمات ندادن مرکز مربوطه به خریدار، کیش تاز مسئولیتی نخواهد داشت.

7) کیش تاز تمام تلاش خود را خواهد کرد تا مراکز طرف قرارداد خدمات باکیفیت به کاربران ارائه دهند با این حال در این زنجیره ما  فقط نماینده ای برای ارتباط موثر بین فروشنده و خریدار هستیم. لذا کیش تاز مسئولیتی در قبال چگونگی خدمات دهی،کیفیت و مشکلات احتمالی مراکز خدماتی ندارد.

8) به منظور تعمیرات دوره ای ممکن است سایت به طور موقت غیر قابل دسترس شود و کاربران حق اعتراض ندارند.

9) پرداخت وجه در سایت از طریق درگاه الکترونیکی بانک های معتبر کشور انجام می گیرد بنابراین کیش تاز مسئول مشکلات احتمالی در عملیات پرداخت بانک ها نخواهد بود.

10) درج هرگونه لینک مغایر با قوانین جمهوری اسلامی، تبلیغات، بی احترامی به دیگران در قسمت نظرات ممنوع است.

 

شرایط بازگشت وجه

1) چنانچه مراکز طرف قرارداد و تامین کننده کالا به هر نحوی غیر از موارد مجاز کنسلی، از ارائه کالا و خدمات خودداری کند مسئولیت بازگشت وجه بر عهده وی می باشد و بلافاصله مبلغ به خریدار عودت می گردد

2) در صورتیکه خدمات انتخابی نیازمند رسیدن تعداد نفرات به حدنصاب باشد (مانند تورهای تفریحی یا کلاس های آموزشی) و در زمان تعیین شده در آگهی به حد نصاب نرسد و کنسل شود مبلغ پرداخت شده ظرف مدت 24 ساعت به شماره حساب اعلامی کاربر بازگردانده خواهد شد.

3) پس از خرید بن تخفیف تفریحات، چنانچه به دلیل شرایط جوی نامساعد, ارائه خدمات ناممکن باشد مورد مذکور به تاریخ دیگری که مرکز خدماتی اعلام می نماید موکول می گردد و کیش تاز تمام تلاش خود را خواهد کرد تا کاربران سایت در اولویت قرار گیرند و یا در صورت درخواست کاربر مبلغ واریزی بلافاصله مسترد می گردد.

4) در صورت لغو کنسرت ها، جنگ های شبانه، گشت های جزیره به هر دلیل، مبلغ پرداخت شده ظرف مدت 24 ساعت به حساب کاربر بازگردانده خواهد شد