بنر

تخفیف ورودی ماساژ و اسپا هیون دی تا 77درصد تخفیف

77 %
تخفیف
0 خرید
ویژگی های سالن ماساژ و اسپا هیون دی

یکی از بهترین راه های رسیدن به آرامش برای همه ما ماساژ گرفتن می باشد و چه بهتر که این ماساژ در یک سفر همراه با انواع تفریحات و پس از خستگی ناشی از جنب و جوش انجام شود چون در سفر بدن به استراحت و ریلکس کردن نیاز دارد و شما می توانید پس از بازارگردی و یا تفریحاتی که در جزیره کیش انجام می دهید با مراجعه به مراکز ماساژ ریلکس کنید و از فواید آن هم استفاده ببرید.

ماساژ فواید بسیاری دارد که یکی از آنها جنبه درمانی می باشد: در زمان های گذشته مردم از اولین چیزی که برای از بین بردن درد استفاده میکردند، ماساژ بوده است. اما امروزه ماساژ به یک تکنیک تخصصی برای رفع درد های عضلانی و به آرامش رسیدن تبدیل شده است.در ماساژ درمانی فیزیوتراپیست با حرکت آرام دستان خود روی بدن و عضلات فرد باعث کاهش درد و تنش و استرس بدن وی شده و در نواحی آسیب دیده باعث افزایش جریان خون میشود البته این کار نیاز به دقت و دانش مخصوص به خود را دارد و ماساژ هر نقطه ای از بدن، تکنیک خاصی دارد که باید فردی که آموزش دیده این کار را انجام دهد تا باعث تشدید درد و آسیب بیشتر نشود.

ماساژ انواع مختلفی دارد که به آنها اشاره می کنیم و شما می توانید با توجه به نیازتان هر کدام را انتخاب کنید: ماساژ سوئدی رویال - ماساژ سنگ داغ - ماساژ ریلکسی - ماساژ بک سوئدی - ماساژ فوت (ماساژ کف پا) - ماساژ صورت + پاکسازی صورت - ماساژ اسپرت ورزشی - حمام سنتی یا حمام ترکی - حمام مراکشی - ماساژ لاغری - ماساژ کودکان

سالن ماساژ هیون دی مکانی برای آرامش و رهایی از دغدغه های شما، در طبقه سوم و چهارم بازار پارسیس قرار دارد. جایی که به شما این امکان را می دهد تا در جزیره کیش به نهایت آرامش و لذت برسید. این سالن دارای کادر مجرب و حرفه ای است که می توانند بهترین لحظات را برای شما خلق کنند.

ویژگی ها:  محیطی زیبا و آرامش بخش - کادر مجرب و حرفه ای جهت انواع ماساژ - دارای دو سالن مجزا و قابل استفاده همزمان برای بانوان و آقایان به صورت مجزا - دارای حمام ترکی بسیار عالی شامل کیسه پشم شتر، استفاده از لیفهای مخصوص کف، ماساژ کف، رگ گیری و مشتمال، شستشوی سر با شوینده سنتی، دارای دوش های مستقل، سکوی گرم، حوضچه های آب سرد و گرم در فضایی زیبا و مطبوع

شروع سانس ها از ساعت  ۹ الی ۲۳ و مدت زمان ماساژ ۲۰ الی ۹۰ دقیقه می باشد.

 

√ هر نفر جهت استفاده از ماساژ فقط یک بن تخفیف می تواند خریداری نماید. از خرید چندین بن تخفیف برای یک نوع ماساژ خودداری نمایید.(بابت هر نوع ماساژ یک بن قابل استفاده است)

√ مبلغ خط خورده شده از فاکتور نهایی کسر میگردد

√ مهلت استفاده 5 روز پس از تاریخ خرید

شرایط استفاده
امکان استفاده از لحظه خرید
بدون محدودیت در تعداد خرید
هر بن تخفیف مختص یک نفر
امکان هدیه دادن بن تخفیف

پیش از مراجعه جهت تعیین وقت با مجموعه هماهنگ نمایید.

هر نفر جهت استفاده از هر نوع ماساژ فقط یک بن تخفیف می تواند خریداری نماید

تسویه حساب نهایی در محل و با پرداخت مابه التفاوت صورت می گیرد

مبلغ خط خورده شده از فاکتور نهایی کسر می گردد

مهلت استفاده 5 روز پس از تاریخ خرید می باشد

بلیط تمامی تفریحات عرضه شده در سایت " کیش تاز " ، بدلیل حذف واسطه ها کمیسیون ها و انعام ها، قیمت پایین تری نسبت به کانترهای فروش هتل یا آژانس ها دارد و از لحاظ کیفیت ارائه خدمات نیز هیچگونه تفاوتی نسبت به کسانی که بلیط را با قیمت بالاتری از آژانس ها تهیه می کنند ندارد و تمام تعهدات به درستی و کامل انجام می شوند.

 

ارائه پرینت الزامی نیست، فقط کد تخفیف را همراه داشته باشید.
روزهای سرویس دهی: هر روز هفته
آدرس: بازار پارسیس - طبقه سوم واحد83 و طبقه چهارم واحد95
تلفن: 09309050883 - 09028733636
نظرات
0 دیدگاه
کیش تاز
اولین نفری باشید که برای این تخفیف دیدگاه مینویسید