بنر

پکیج های تخفیفی کیش تاز

یکی از مهمترین و منحصربفردترین اقدامات کیش تاز که آنرا کاملا از رقبا متمایز می سازد ایجاد پکیج های تخفیفی متنوع بر اساس نیاز کاربران می باشد. کیش تاز به عنوان اولین ارائه دهنده این نوع خدمات گامی بزرگ و موثر در جهت حذف هزینه های سرسام آور جانبی برداشته است تا کاربران بتوانند سفری دلچسب و خاطره انگیز داشته باشند.

کارشناسان کیش تاز با وسواس زیاد و با درنظر گرفتن کیفیت خدمات شرکای تجاری خود، انواع خدمات گردشگری را با تخفیفات شگفت انگیز و بالاترین درصد تخفیف در بسته های مختلف برای شما آماده کرده اند. پس با خیالی آسوده چمدان خود را ببندید، پکیج مورد نظر را انتخاب کرده و سفر هیجان انگیزی را همراه با کیش تاز تجربه کنید. واحد پشتیبانی کیش تاز از زمان ورود مسافرین به جزیره زیبای کیش تا زمان خروج از جزیره همراه و پاسخگوی گردشگران عزیز می باشد.

مجموعه کیش تاز تمامی خدمات گردشگری مورد نیاز برای سفر گردشگران شامل ( بلیط هواپیما، ترانسفر، اقامت، رستوران ها، تفریحات دریایی، جنگ شبانه، خدمات فرهنگی هنری و سایر خدمات گشت و گذار) را در قالب پکیج های متنوع با قیمت های استثنائی ارائه می دهد. این پکیج ها شامل انواع تخفیفات هیجان انگیز دریک بسته(قاب) می باشد و جهت تنوع بیشتر، در مناسبت ها و فصل های مختلف سال همواره بروزرسانی می شود تا همیشه حس خوب خرید را در شما زنده نگه دارد و همچنان تفاوت کیش تاز را با سایر رقبا احساس کنید.

پکیج ها بر اساس ویژگی های خاص خود در چهار نوع VIP ، طلایی، نقره ای و برنزی عرضه می شوند تا کاربران با هر بودجه ای بتوانند از خدمات مورد نظرخود استفاده نمایند.(لازم به ذکر است که قیمت پایین برخی از پکیج ها نشان دهنده کیفیت پایین نیست چراکه تمام آیتم های موجود در پکیج ها در سطح خود جزو بهترین ها هستند). برای انتخاب راحت شما درهر بسته خدمات متنوعی قرار داده ایم تا هر سلیقه ای را پوشش دهد. شما می توانید بر اساس نیاز و تعداد نفرات، پکیج مورد نظر را انتخاب نموده و از آن لذت ببرید.

 

برخی از ویژگی های پکیج ها

با وجود بالاترین درصد تخفیف های موجود در سایت اما مقدار تخفیف در پکیج ها بیشتر است.

در پکیج ها خدماتی به عنوان"خدمات رایگان" عرضه می گردد.

مراکز خدماتی که در قسمت پکیج ها قرار دارند جزو واحدهای نمونه و منتخب می باشند که از فیلترهای خاصی گذر کرده و بر اساس نظرات کاربران بالاترین امتیازها را گرفته اند.

انعطاف پذیری در انتخاب خدمات مشابه. در برخی از پکیج ها، خدماتی مشابه با قیمت های یکسان ارائه شده است و امکان انتخاب یکی از آنها به دلخواه وجود دارد.

خدماتی که در پکیج ها عرضه می شود کاملا کارشناسی شده و خدماتی هستند که در سفر به آنها نیاز دارید و از درج موارد غیر ضروری خودداری شده است. درنتیجه از تمام خدمات استفاده بهینه صورت می گیرد.

تنوع بالای پکیج ها باعث شده تا کاربر انتخاب راحت تری با توجه به سلیقه و بودجه خود داشته باشد.

جهت خریدهای بعدی کدهای تخفیف مازاد به کاربر تعلق خواهد گرفت.

برنامه ریزی رایگان و پشتیبانی ویژه که در طول سفر شما را راهنمایی می کند.

در برخی از پکیج ها یادگاری برای کاربران در نظر گرفته شده است که اهدا می گردد.

کاربرانی که پکیج خریداری می کنند جهت شرکت در قرعه کشی بزرگ، امتیاز چند برابری دریافت خواهند کرد.

https://kishtaz.com/wp-content/uploads/2021/12/پکیج-ها-580x200.png
https://kishtaz.com/wp-content/uploads/2021/12/پکیج-ها2-580x200.png