بنر

نحوه همکاری با کیش تاز

جهت همکاری و قراردادن آگهی خود در وب سایت کیش تاز می توانید به دو روش اقدام نمایید:

روش اول:  تماس با پشتیبانی

در این روش شما می توانید با پشتیبانی کیش تاز (شماره تلفن 02171057980) تماس گرفته و کسب و کار خود را معرفی کنید. کارشناسان ما با شما قرار حضوری گذاشته و شرایط را تشریح خواهند کرد و پس از توافق قرارداد همکاری امضا خواهد شد. مابقی کار را به ما بسپارید. مراحلی نظیر عکاسی ، تولید محتوا و قراردادن آگهی در سایت و شبکه های اجتماعی توسط تیم کیش تاز انجام خواهد شد و شما بواسطه تبلیغات گسترده و هدفمند به تمامی کاربران معرفی خواهید شد.

مخاطبین ما مشتریانی از اقشار مختلف هستند که تخفیفات شما را در شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک خواهند گذاشت و به راحتی و در کمترین زمان ممکن شناخته خواهید شد. جهت تبلیغات اولیه هزینه ای دریافت نمی گردد و در صورت نیاز می توانید از "پکیج های ویژه افزایش فروش" استفاده کرده و با کمترین هزینه فروشتان را متحول نمایید. کیش تاز بهترین روش های فروش را به شما پیشنهاد می دهد پس تنها کافیست نیروهای خود را آموزش دهید و از بیشترین میزان فروش لذت ببرید.

 

روش دوم:  تکمیل و ارسال فرم درخواست فروشندگی 

در این روش برای اینکه کالا یا خدمات خود را در وب سایت کیش تاز قرار دهید می توانید پس از ثبت نام در سایت از قسمت پنل کاربری (کلیک بر روی نام خود)، درخواست فروشندگی را انتخاب کرده، جدول مربوطه را بطور کامل پر کنید و ارسال نمایید.کارشناسان کیش تاز درخواست شما را بررسی کرده و در صورت تایید در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. سپس تمامی توضیحات بطور کامل برای شما تشریح و پس از توافق آگهی شما بر روی سایت و سایر پلتفرم های کیش تاز منتشر خواهد شد.