بنر

قوانین و مقررات

کاربرانی که قصد عضویت و یا خرید از وب سایت کیش تاز را دارند، قوانین عضویت را کامل مطالعه نموده وسپس خرید خود را انجام دهند. لذا خرید از سایت به منزله مطالعه شرایط و قبول قوانین و مقررات مربوطه است.

 

1) جهت خرید باید در سایت ثبت نام کرده باشید. عضویت درسایت رایگان می باشد.

2) تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت را دارند.

3) کاربر برای عضویت در سایت موظف است اطلاعات شخصی و واقعی خود را وارد نماید. این اطلاعات تنها راه ارتباطی ما با شماست و در صورت برنده شدن در قرعه کشی ها، احراز هویت انجام میگیرد.

4) پس از اتمام عملیات خرید امکان انصراف از خرید امکان پذیر نمی باشد لذا در خرید خود دقت نمایید و پس از اطمینان کامل خرید خود را نهایی کنید.

5) در صورتی که مهلت تعیین شده جهت استفاده از بن تخفیف پایان یابد و خریدار در این مدت به مرکز مربوطه مراجعه ننماید بن تخفیف باطل شده و قابل تمدید نیست. لذا حتما تا قبل از پایان زمان استفاده، از تخفیف خود لذت ببرید.

6) خریدار موظف است تمام شرایط مربوط به تخفیف مورد نظر را مطالعه و نکات درج شده در آگهی را رعایت نماید. در بعضی موارد باید حتما قبل از مراجعه به مرکز مربوطه هماهنگی های لازم انجام شود و یا وقت قبلی گرفته شود. در صورت عدم رعایت شرایط فوق و متعاقب آن خدمات ندادن مرکز مربوطه به خریدار، کیش تاز مسئولیتی نخواهد داشت.

7) کیش تاز تمام تلاش خود را خواهد کرد تا مراکزخدماتی خدمات باکیفیت به کاربران ارائه دهند با این حال در این زنجیره ما  فقط نماینده ای برای ارتباط موثر بین فروشنده و خریدار هستیم. لذا کیش تاز مسئولیتی در قبال چگونگی خدمات دهی،کیفیت و مشکلات احتمالی مراکز خدماتی ندارد.

8) به منظور تعمیرات دوره ای ممکن است سایت درمدت کوتاهی به طور موقت غیر قابل دسترس شود. در این صورت تمامی اطلاعات کاربران حفظ شده و ارائه خدمات نیز انجام می شود لذا کاربران حق اعتراض ندارند.

9) پرداخت وجه در سایت از طریق درگاه الکترونیکی بانک های معتبر کشور انجام می گیرد بنابراین کیش تاز مسئول مشکلات احتمالی در عملیات پرداخت بانک ها نخواهد بود.

10) درج هرگونه لینک مغایر با قوانین جمهوری اسلامی، تبلیغات، بی احترامی به دیگران در قسمت نظرات ممنوع است.

 

شرایط بازگشت وجه

1) چنانچه مراکز فروش کالا/خدمات(تامین کننده) به هر نحوی از ارائه کالا/خدمات خودداری کند مسئولیت جبران خسارت بر عهده تامین کننده می باشد و مبلغ واریزی بلافاصله به خریدار عودت داده می شود.

2) در مواردی از قبیل (تورهای تفریحی یا کلاس های آموزشی) که اجرای آن نیازمند رسیدن تعداد نفرات به حدنصاب است، اگر تعداد خریداران در زمان تعیین شده به حد نصاب نرسد و دوره کنسل شود مبلغ واریزی ظرف مدت 24 ساعت به حساب خریدار بازگردانده خواهد شد.

3) چنانچه پس از خرید بن تخفیف به دلیل شرایط جوی نامساعد تفریحات دریایی یا هوایی، کنسل شود استفاده از بن تخفیف به تاریخ دیگری که خدمات دهنده اعلام می نماید موکول می گردد و کیش تاز تمام تلاش خود راخواهد کرد تا کاربران سایت در اولویت قرار گیرند. چنانچه خریدار درخواست عودت وجه نماید نیز مبلغ واریزی ظرف مدت 24 ساعت به حساب خریدار بازگردانده خواهد شد

4) پس از خرید بن تخفیف کنسرت ها، جنگ های شبانه، گشت های جزیره چنانچه موارد مذکور به هر دلیلی لغو گردد تامین کننده مسئول عودت وجه است و مبلغ واریزی ظرف مدت 24 ساعت به حساب خریدار بازگردانده خواهد شد