بنر

سوالات متداول مشتریان

کیش تاز چه خدماتی ارایه می کند؟

کیش تاز وب سایتی است که بالاترین درصد تخفیفات مراکز خدماتی ازجمله رستوران ها و کافی شاپ، تفریحات دریایی وهوایی، خدمات آرایشی و زیبایی، تورها و هتل ها وکلیه خدمات گردشگری را به کاربران ارائه می دهد.

 

چگونه در کیش تاز ثبت نام کنم؟

کافی است روی گزینه عضویت کلیک نموده. نام و نام خانوادگی، شهر، شماره تماس و رمز عبور دلخواه خود را وارد کرده و تیک قبول قوانین سایت را بزنید. پس از تایید، کد ورود که برای شما پیامک می شود را وارد و دکمه ثبت را بزنید. ثبت نام شما تکمیل شده و پیامک تاییدیه ثبت نام برای شما ارسال خواهد شد.

 

چگونه باید از کیش تاز خرید کنم؟

پس از ثبت نام در کیش تاز از قسمت نوار دسته بندی ها خدمات مورد نظر خود را (از جمله رستوران، تفریحی ورزشی، زیبایی و...) را انتخاب کنید. تمام آگهی های آن دسته را مشاهده خواهید کرد. توضیحات و شرایط استفاده از هر آگهی در قسمت ویژگی های آن نوشته شده است. پس از مطالعه توضیحات روی گزینه "افزودن به سبد خرید" کلیک نمایید وپس از طی کردن مراحل خرید بن تخفیف خود را دریافت کنید. این بن تخفیف بصورت کد چندرقمی و بارکد می باشد که میبایست آن را به فروشنده نشان داده و از خرید خود لذت ببرید.

روش دوم پرداخت کارت به کارت یا واریز به حساب است. برای این کار قبل از خرید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا مراحل ثبت سفارش را برای شما توضیح دهند.

 

تخفیفات کیش تاز دقیقاً چه مواردی را شامل می‌شود؟

در بخش های توضیحات و ویژگی های هر آگهی، جزییات کامل تخفیف مشخص می باشد. البته بعضی مراکز خدماتی دارای سرویس‌های دیگری نیز هستند (مثلا استفاده از بوفه رستوران) که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید اما اگر آن سرویس‌ها شامل تخفیف نباشند باید آنرا جداگانه در محل پرداخت نمایید.

 

من بن تخفیف را خریده‌ام اما کد پیگیری را دریافت نکرده‌ام. چه کنم؟

پس از خرید از سایت پیامک تکمیل خرید برای شما ارسال می شود.همچنین می توانید به حساب کاربری خود در سایت مراجعه کنید و گزینه خریدهای من را کلیک بفرمایید و سفارش های خود را ملاحظه نمایید. ضمنا در صورت تکمیل اطلاعات کاربری در سایت و وارد کردن ایمیل کدهای تخفیف برای شما ایمیل می شوند. وارد ایمیل خود شوید و پوشه های Spam و Junk و Inbox را چک نمایید. گاهی ایمیل ها در پوشه های نادرست قرار می گیرند. اگر با هیچ روشی کدها را نیافتید با واحد پشتیبانی تماس بگیرید.

 

من بن تخفیف را دریافت کرده‌ام،‌ چند نفر می‌توانند از آن استفاده کنند؟

هر بن تخفیف مخصوص یک نفر است هر کسی می‌تواند از بن تخفیف خود فقط یک‌بار استفاده کند. بنابراین به تعداد نفرات بن تخفیف تهیه نمایید. همچنین در قسمت پکیج ها با توجه به تعداد نفرات همراه خود، پکیج مورد نظر را انتخاب نمایید.

 

من بن تخفیف را دریافت کرده‌ام،‌ پیش از رفتن به محل استفاده باید چه‌کار کنم؟

ممکن است شما برای مراجعه به آن مکان نیاز به هماهنگی ویا گرفتن وقت قبلی داشته باشید؛ بنابراین با خدمات دهنده تماس بگیرید. این موارد در قسمت شرایط هر آگهی نوشته‌شده است که کافی است قبل از مراجعه به محل مورد نظر، این بخش را مطالعه کرده و طبق آن عمل کنید.

 

بن تخفیف خریداری شده تا چه زمانی اعتبار دارد؟

زمان استفاده از بن تخفیف در قسمت "شرایط استفاده" آگهی درج گردیده است و در بازه زمانی ذکر شده اعتبار دارد. لذا قبل از اتمام زمان تخفیف از آن استفاده نمایید. بدیهی است پس از زمان ذکر شده بن تخفیف شما باطل می گردد.

 

تخفیف در لحظه به چه معناست؟

یعنی بلافاصله پس از خرید بن تخفیف می توانید از خدمات مجموعه مورد نظرتان استفاده نمایید.

 

برای استفاده از تخفیف حتما پرینت آن نیاز است؟

در کیش تاز نیاز به گرفتن پرینت بن تخفیف نیست. می توانید فقط با نشان دادن کد تخفیف یا کد دیجیتال(کدQR) روی موبایلتان به فروشنده خدمات مورد نظرتان را دریافت کنید.

 

آیا اگر تصمیم من عوض شود می توانم پول خود را پس بگیرم؟

متاسفانه بعد از خرید بن تخفیف بازگرداندن وجه غیرممکن است. لطفا پس از اطمینان کامل، خرید خود را نهایی کنید.

 

استفاده از منوی باز به چه معناست؟

یعنی شما می توانید از تمام ایتم های منو و باتوجه به سقف بن خریداری شده از منو استفاده نمایید و اگر بیشتر از آن سفارش داده باشید مابه التفاوت آنرا در محل پرداخت خواهید کرد.

 

آیا روش پرداخت اینترنتی ایمن است؟

مراحل خرید در وب سایت کیش تاز توسط درگاه های بانکی رسمی کشور که اغلب فروشگاه های معتبر هم از آن استفاده میکنند انجام می شود و این روش بسیار ایمن می باشد. ضمن اینکه میتوانید پس از رویت مجوزهای اخذ شده و رضایت کاربران سایت و حصول اطمینان از طریق کارت به کارت نیز اقدام به خرید نمایید.