بنر

درباره ما

کیش تاز یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین وب سایت های تخفیف گروهی ایران است که با هدف ایجاد رونق اقتصادی در کسب و کارها و ارایه بالاترین تخفیف ها به کاربران خود، در بهمن ماه سال 1399 در جزیره زیبای کیش فعالیت خود را آغاز کرده است و به زودی در سایر شهرها نیز آن را گسترش خواهد داد.

کیش تاز بالاترین درصد تخفیفات را در حوزه های گردشگری و خدماتی مانند رستوران و کافی شاپ، مراکز تفریحی و ورزشی، آموزشی، هتل ها وتورها، سلامتی و پزشکی، آرایشی و زیبایی و خدمات متنوع دیگر را با بالاترین کیفیت به کاربران ارائه می دهد. همچنین اقداماتی که منجر به افزایش فروش کسب و کارها شود از جمله: مشاوره های تخصصی افزایش فروش، عکاسی و ساخت تیزرهای تبلیغاتی، برگزاری ورکشاپ ها، تبلیغات تخصصی و هدفمند در شبکه های اجتماعی و... را انجام می دهد.

کیش تاز در اولین اقدام خود با استفاده از تیم مجرب و با بکارگیری علم روز، وب سایت جامع تخفیف گروهی جزیره کیش را پیاده سازی کرد اما این پروژه بزرگ شامل قسمت های دیگری نیز می باشد که در چند فاز مجزا به بهره برداری می رسد که نمونه آن رونمایی از بروزترین سامانه فروش کالا خواهد بود. همچنین امکانات شگفت انگیز دیگری برای تمامی کاربران خود در نظر گرفته و در دست اجراست که متعاقبا شاهد آنها خواهیم بود. بواسطه برنامه ریزی دقیق و با پیاده سازی طرح های فوق شاهد رشد و شکوفایی روز افزون کسب و کارهای جزیره زیبای کیش هم خواهیم بود.

بر خلاف سایر پلتفرم های مشابه، کیش تاز فقط تخفیف های شگفت انگیز ارائه نمی کند بلکه به کیفیت خدمات هم اهمیت می دهد تا رضایت کامل کاربران خود را جلب نماید. به همین منظور کارشناسان کیش تاز بازدیدهای دوره ای از محل شرکای تجاری خود، جهت بررسی کیفیت خدمات ارائه شده به کاربران انجام می دهند. ضمن اینکه درصورت نیاز با برگزاری جلسات با شرکای تجاری به منظور ارائه راهکارهای مناسب و کاربردی جهت رفع نواقص احتمالی می کوشد. این فرآیند کاملا داوطلبانه و در محیطی دوستانه با درمیان گذاشتن نظرات کاربران انجام می گیرد.
از سوی دیگر کیش تاز مفتخر است تا با ایجاد رقابت سالم و انتخاب فروشندگان برتر به عنوان واحدهای نمونه در هر صنف(بنا به نظرات کاربران)، مزایای ویژه ای نیز برای وی در نظر بگیرد.

مجموعه کیش تاز تلاش می کند تا با ارائه تخفیفات و پیشنهادات شگفت انگیز روزانه و مناسبتی، لحظات خوب و خوشی را برای هم میهنان عزیز ایجاد نماید و درتمامی مراحل در کنار شما خواهد بود تا با کمترین هزینه از بهترین خدمات استفاده نمایید.

"شاد بودن حق شماست و آرزوی ماست"