بنر

خدمات ویژه سازمان ها و پرسنل

یکی از مهمترین عوامل پیشرفت و رسیدن به اهداف بزرگ در سازمان ها داشتن نیروی انسانی باانگیزه ، علاقه مند و متعهد می باشد. شما به عنوان مدیر شرکت یا سازمان میتوانید با در نظر گرفتن این اصل خدمات رفاهی جذابی برای کارمندان مجموعه خود فراهم کرده تا احساس مفید بودن و سرزندگی و مسئولیت پذیری را در وی افزایش دهید. این خدمات می تواند شامل خدمات تفریحی، فرهنگی، هنری، برگزاری مسابقات متنوع، تورها، جشن های سازمانی و غیره باشد و مجموعه کیش تاز به عنوان اولین ارائه دهنده این خدمات در جزیره کیش می تواند بهترین انتخاب مدیران و صاحبان مشاغل باشد.

کیش تاز خدمات سازمانی جدیدی را در این راستا ارائه نموده است و مدیران عزیز می توانند برحسب اهداف مجموعه خود از آنها استفاده نموده و با اختصاص بهترین خدمات باعث دلگرمی و تشویق پرسنل خود شوند. همچنین مدیران جهت سورپرایز کارمندان خود می توانند با مجموعه کیش تاز تماس گرفته و با هماهنگی قبلی به بهترین شکل ممکن آن را اجرا کنند. در این راستا کیش تاز تمام مراحل سورپرایز را با دقت برنامه ریزی کرده و از صفر تا صد ( تهیه بلیط هواپیما به کیش تا آخرین لحظه خروج از جزیره) آن را پیاده سازی خواهد کرد و با ارائه جذاب ترین برنامه ها همراه شما خواهد بود.

 

برخی از ویژگی های خدمات سازمانی

√ ارائه تخفیفات بیشتر بر روی پکیج نهایی سازمان

√ برگزاری تورها و برنامه های تفریحی گروهی ویژه سازمان ها

√ امکان استفاده کارکنان از تمامی خدمات همراه با خانواده های خود

√ خرید پکیج های تفریحی و هدایای ویژه جهت سورپرایز پرسنل

√ امکان سفارشی سازی خدمات برای هر کدام از پرسنل و اولویت بندی

 

پشتیبانی ویژه سازمان ها

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت توضیحات تکمیلی با کارشناسان پشتیبانی (شماره 02171057980) تماس حاصل نمایید. واحد پشتیبانی کیش تاز همواره پیشنهادهای متنوعی با توجه به هدف، نیاز و خواسته سازمان شما ارائه نموده و آن را اجرا می کند.